Perfekcyjny balans minimalizmu i funkcjonalności – baterie kuchenne od Hansgrohe

Kuchnia

Aranżacja

  • calendar02.01.2023
  • Autor: Magda Strzelecka
kobieta myjąca rzodkiewki pod kranem w kuchnikobieta myjąca rzodkiewki pod kranem w kuchni

Dopasowana, łatwa w obsłudze i funkcjonalna bateria kuchenna to podstawa dla zapewnienia sobie komfortu przy codziennych pracach w kuchni. Minimalistyczny design nowych baterii kuchennych marki Hansgrohe sprawdzi się w każdym wnętrzu, a ich funkcjonalność zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zobacz ofertę produktów skrojonych idealnie pod każdego użytkownika od amatora po szefa kuchni.

W artykule:

Baterie kuchenne dla każdego

Minimalizm i łatwość obsługi to cechy, którymi charakteryzować powinna się idealna bateria kuchenna. Wbrew pozorom bateria jest jednym z najczęściej użytkowanych elementów wyposażenia kuchni. Dlatego też powinna wyróżniać się ona komfortem obsługi i niezawodnością w działaniu. Marka Hansgrohe przygotowała w swojej ofercie dwie serie baterii kuchennych Talis M54 oraz Zesis M33, które dzięki zastosowanym technologiom stają się perfekcyjnymi kuchennymi pomocnikami.

kobieta myjąca truskawki przy zlewie w kuchni

Zesis M33

Zesis M33 to baterie kuchenne, które w swoim minimalistycznym designie skrywają wiele udogodnień. W serii znajdują się baterie w dwóch wysokościach ComfortZone 150 i 160. Dla większego komfortu część z oferowanych w tej kolekcji baterii wyposażono w funkcję zmiany rodzaju strumienia (laminarny/prysznicowy) oraz wyciąganą wylewkę. Zesis M33 występuje w trzech wariantach kolorystycznych: matowej czerni, chromie i stali nierdzewnej, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdy styl i kolorystykę wnętrza kuchni.

Dodatkowym atutem w przypadku baterii z wyciąganą wylewką jest możliwość montażu systemu sBox lite zapobiegającego skręcaniu i zaplątywaniu się węża wylewki, czyli zapewnia płynne działanie baterii kuchennej.

kobieta myje ziemniaki w zlewie z baterią z wyciąganą wylewką

Talis M54

Urzekające swym prostym i smukłym wzornictwem baterie Talis M45 to kwintesencja tego, jaka powinna być bateria w nowoczesnej kuchni. W tej serii marka Hansgrohe proponuje baterie z trzema rodzajami wylewek: w kształcie łuku, litery U i litery L oraz w trzech wariantach wysokości. Wszystkie baterie z serii Talis M45 występują w nowoczesnej kolorystyce matowej czerni, chromie czy stali nierdzewnej. Wybrane modele posiadają funkcjonalną wyciąganą wylewkę, możliwość zmiany rodzaju strumienia wody oraz bardziej zaawansowany, niż w przypadku Zesis M33, system sBox zwiększający płynność pracy węża wylewki. Co więcej, każda z baterii wyposażona została w technologię QucikClean ograniczającą osadzanie się kamienia na wylewce i ułatwiającą czyszczenie perlatora.

bateria kuchenna talis hansgrohe