• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Części zamienne

(740 produktów)

Części zamienne

W naszej ofercie proponujemy także części zamienne do różnych elementów wyposażenia łazienkowego. Do najbardziej awaryjnych podzespołów należą drzwi prysznicowe (szczególnie mechanizmy przesuwne i rolki) i baterie. Wśród akcesoriów oferujemy m.in. części do syfonów, baterii, umywalek, toalet i stelaży podtynkowych.

Części zamienne do baterii

Baterie wannowe i umywalkowe wymagają po pewnym czasie wymiany sitek lub głowic. Warto doposażyć wylewkę o perlator lub aerator, które pozwalają na sporą oszczędność wody. Można zamontować je na dowolnej baterii. Napowietrzają strumień wody i dzięki temu realne zużycie wody jest mniejsze. Proponujemy także węże do baterii, uszczelki i zamienne pokrętła, dopasowane do różnych typów armatury łazienkowej.

Części zamienne do kabin i drzwi prysznicowych

Po długim i intensywnym użytkowaniu, nawet najlepszej jakości kabiny prysznicowe wymagają pewnych napraw i wymiany niektórych podzespołów, np.: rolek, uszczelek, zawiasów. Wymiana prowadnic lub plastikowych rolek nie jest trudna i z łatwością można jej dokonać samodzielnie. Proponujemy wysokiej jakości części zamienne do wyposażenia łazienkowego różnych producentów.

Najlepiej sprzedające się produkty

Nasze bestsellery

Sprawdź aktualne promocje

Nasze promocje