Darmowa dostawa Grohe od 299 zł!

Darmowa Dostawa Grohe od 299 zł!

Koniec promocji za:

Sprawdź

Zwroty

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Jeśli zmienisz zdanie lub produkt okaże się nietrafiony, nasz sklep w pełni respektuje prawa wynikające z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827) dając możliwość zwrotu w terminie 14 dni bez jakiejkolwiek przyczyny.
Jak mogę zwrócić towar?
 • uzupełnij poniższy formularz zwrotu
 • poczekaj na kontakt mailowy potwierdzający przyjęcie zgłoszenia, który nastąpi najpóźniej do 2 dni roboczych.
 • wyślij zwracany produkt wraz z wydrukowanym formularz em na adres:
  Łazienkaplus.pl S.A.
  ul. Drukarska 42
  62-023 Koninko
lub dokonaj zwrotu w Punkcie Odbioru osobistego Poznań-Koninko (w pozostałych punktach odbioru dokonanie zwrotu nie jest możliwe).
 • środki zwrócimy na wskazany numer rachunku bankowego
Stan zwracanego towaru
Zgodnie z ustawą: „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu”. Prosimy nie odsyłać towarów uszkodzonych czy niesprawnych, muszą one być zgłoszone do działu reklamacji na podstawie gwarancji lub z tytułu rękojmi, (więcej w dziale Reklamacje)
Podsumowanie
 • Prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny przysługuje tylko konsumentom lub przedsiębiorcom, którzy korzystają z równoważnej ochrony zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta, a zakup nie miał charakteru zawodowego.
 • Towar można zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbioru towaru.
 • Jeżeli okres 14 dni kończy się w weekend lub święto, termin przechodzi na następny dzień roboczy.
 • Zwrot towaru do sklepu odbywa się na koszt Klienta.
 • Sklep zwraca wartość oraz koszt wysyłki towaru zgodnie z zamówieniem Klienta, tylko w przypadku zwrotu całego zamówienia.
 • Rozpakowanie towaru nie powoduje wygaśnięcia prawa do zwrotu towaru.
 • Klient otrzyma zwrot pieniędzy najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od zwrotu towaru, z reguły do 3 dni roboczych od daty dostarczenia towaru do sklepu.
 • Przed odesłaniem towaru do sklepu należy dobrze go zabezpieczyć.
 • W przypadku niespełnienia, którejś z powyższych zasad zwrot może nie zostać przyjęty, a zwrócony towar będzie można odebrać w Punkcie Odbioru Osobistego Poznań-Koninko.
Formularz zwrotu

W celu weryfikacji zakupionych przez Państwa produktów prosimy o podanie numeru zamówienia oraz adresu e-mail lub numeru telefonu, na który zostało złożone zamówienie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. z siedzibą w Żernikach k.Poznania, przy ul. Składowa 17, 62-023 Żerniki k.Poznania. Państwa dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem i realizacją zwrotu w związku z przekazaniem danych w ramach formularza zwrotów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – zawarcie i realizacja umowy. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania w tym sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

award23
mark2019
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!