Gorrące Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Nagrody i wyróżnienia

 Super Marka 2023 - Jakość, Zaufanie, Renoma dla Łazienkaplus.pl

 

Sklep Łazienkaplus.pl  kolejny raz został bardzo wysoko oceniony w realizowanym przez redakcję Forum Biznesu  plebiscycie Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma. W związku z czym sklep otrzymał wyróżnienie specjalne - Super Marka 2023 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii ,,Sklepy internetowe – Wyposażenie wnętrz: Łazienka i Kuchnia”.

Redakcja Forum Biznesu  już od 14 lat prowadzi badania rynkowe dotyczące obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek, nagradzając produkty, usługi oraz marki wyróżniające się jakością oraz zaufaniem konsumentów.

 Super Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma dla Łazienkaplus.pl

 

Sklep Łazienkaplus.pl  kolejny raz został bardzo wysoko oceniony w realizowanym przez redakcję Forum Biznesu  plebiscycie Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma, w związku z czym zostało przyznane nam wyróżnienie specjalne - Super Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma. Redakcja Forum Biznesu  już od 13 lat prowadzi badania rynkowe dotyczące obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek, nagradzając produkty, usługi oraz marki wyróżniające się jakością oraz zaufaniem konsumentów.Łazienkaplus.pl z 2. miejscem w Rankingu Sklepów Internetowych 2021 Opineo


Sklep Łazienkaplus.pl zajął 2. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2021 w kategorii Budowa i remont. Ranking Sklepów Opineo powstaje co roku i w oparciu o zebrane przez ten czas opinie klientów. Oceniają oni czas realizacji zamówienia, jakość obsługi klienta, a nawet jakość zapakowania przesyłki. Ponadto deklarują czy polecili by dany sklep np. swoim znajomym lub rodzinie. Dziękujemy Państwu za otrzymane opinie! Są one dla nas nie tylko dowodem zaufania jakim Państwo nas darzycie, ale również motywacją do dalszych działań mających na celu podnoszenie naszych standardów.


Łazienkaplus.pl z Laurem Konsumenta 2020


Z ogromną radością informujemy Państwa, że sklep Łazienkaplus.pl otrzymał nagrodę ,,Laur Konsumenta 2020”. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem rosnącego uznania Klientów dla naszego sklepu oraz usług jakie proponujemy.


Nagroda Ceneo Zaufane Opinie – Łazienkaplus.pl znów na podium


Sklep Łazienkaplus.pl ponownie trafił na podium w Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo. Otrzymując 2. miejsce w kategorii Budowa i ogród udowodnił, że wciąż cieszy się rosnącą ilością pozytywnych opinii wśród klientów.


Nagroda ,,Marka Dekady 2019” przyznana Łazienkaplus.pl


Nagroda ,,Marka Dekady 2019”, przyznawana firmom i markom, które były już wielokrotnie nagradzane wyróżnieniem ,,Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” trafiła do Łazienkaplus.pl. To dowód uznania i zaufania jakim firma została obdarzona przez swoich klientów. To właśnie dzięki Państwa pozytywnym opiniom zostaliśmy tak nagrodzeni. Dziękujemy bardzo serdecznie.


Godło ,,Super Marka 2019” trafiło do Łazienkaplus.pl


Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, już po raz dziesiąty przeprowadziła badania mające na celu wyłonienie najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm oraz marek na polskim rynku. W kategorii sklepy internetowe z branży dom i ogród nagroda ,,Super Marka 2019” trafiła do Łazienkaplus.pl. Głównym wyznacznikiem przyznania nagrody były pozytywne opinie klientów za które bardzo serdecznie dziękujemy.


Łazienkaplus.pl z ,,Laurem Konsumenta 2019”


Miło nam poinformować, że sklep Łazienkaplus.pl otrzymał nagrodę ,,Laur Konsumenta 2019” w kategorii sklepy internetowe z wyposażeniem łazienek. Wyróżnienie w tym ogólnopolskim projekcie zawdzięczamy pozytywnej opinii naszych klientów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie. Państwa pozytywne opinie i zadowolenie są dla nas najlepszą nagrodą, która motywuje nas dalszego działania.


Łazienkaplus.pl z 2. miejscem Ceneo Zaufane Opinie


Najpopularniejsza porównywarka internetowa Ceneo już po raz 9. nagrodziła sklepy internetowe, które cieszą się największą ilością pozytywnych opinii klientów. Wśród 45 marek, 2 miejsce w kategorii  Budowa i ogród sklep zajęła Łazienkaplus.pl. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Państwu za oddane głosy. Jednocześnie Państwa zaufanie stanowi dla nas dodatkowy bodziec do udoskonalania naszych działań.


Łazienkaplus.pl otrzymuje podziękowania od WOŚP


Ogromny zaszczyt i wyróżnienie – fantastycznie jest móc pomagać innym. Przekonaliśmy się o tym podczas finału tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy wspólnie z innymi czyniliśmy dobro. Była to już 26 edycja wydarzenia, które nie słabnie w sile. Co więcej z roku na rok przybywa ,,dobrych aniołów” niosących pomoc i wsparcie. Celem tegorocznej zbiórki fundacji było pozyskanie środków ,,dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W akcję jak zawsze zaangażowało się tysiące osób, w tym także nasza firma. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować WOŚP za to ile fundacja wkłada serca w to, by pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia. Dziękujemy także za ciepłe i miłe podziękowania.


Łazienkaplus.pl z kolejną nagrodą


Drodzy Klienci, z wielką radością informujemy, że nasz sklep po raz pierwszy otrzymał nagrodę ,,Super Marka – jakość, zaufanie, renoma 2018” w kategorii sklep internetowy z branży dom i ogród. Celem organizatorów wyróżnienia jest wytypowanie lidera w danej branży, w dużej mierze na podstawie opinii konsumentów. Dlatego pragniemy bardzo serdecznie Państwu podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Jesteście naszą motywacją do dalszego działania i tworzenia nowych trendów w zakresie nowoczesnego sklepu internetowego.


Ranking Zaufanych Opinii Ceneo 2017 ponownie z Łazienkąplus.pl


Ranking e-zakupów serwisu Ceneo.pl po raz kolejny docenił sklep Łazienkaplus.pl. Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest najpopularniejszym systemem rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Dzięki licznym pozytywnym głosom Klientów nasz sklep zajął w tym zestawieniu 2. miejsce w kategorii Budowa i ogród.

Dziękujemy Państwu za zaufanie i oddane głosy. Tytuł ten dowodzi, że jesteśmy firmą wiarygodną o ugruntowanej pozycji na rynku. Dołożymy wszelkich starań, by utrzymać go w kolejnych edycjach konkursu.


Łazienkaplus.pl zdobywa tytuł „Dobra Marka 2017”


Ogromny zaszczyt i wyróżnienie! Łazienkaplus.pl już po raz drugi zdobywa nagrodę „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” i tym samym zostaje liderem w kategorii Sklepy internetowe: Łazienka i Kuchnia. Nagroda jest przyznawana na podstawie wyników przeprowadzonych badań, które analizują m.in. rozpoznawalność marki, jakość oferowanych usług czy zaufanie klientów.

Twórcy programu promocyjnego uwzględniają przede wszystkim głos konsumentów. Dziękujemy Państwo za otrzymane zaufanie!


Łazienkaplus.pl zajmuje 2. miejsce w Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo 2016


Jest nam miło poinformować, że w tegorocznej, już siódmej edycji Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo zajęliśmy 2. miejsce pośród e-sklepów w kategorii Budowa i ogród. Celem Rankingu jest wyłonienie tych sklepów, które według opinii Klientów są bezpieczne i wiarygodne.

Dziękujemy Państwu za obdarzone zaufanie. Otrzymane wyróżnienie stanie się dodatkową motywacją do rozwoju i poszukiwania coraz to nowych sposobów podnoszenia jakości obsługi w naszym sklepie.


Łazienkaplus.pl wyróżniona tytułem „Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma”


Z radością informujemy, że sklep Łazienkaplus.pl otrzymał wyróżnienie „Dobra Marka 2016” w kategorii Sklepy internetowe: wyposażenie wnętrz Łazienka i Kuchnia, przyznawane przez redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy. Celem organizatorów nagrody jest wytypowanie lidera w danej branży, między innymi na podstawie dotychczasowych opinii konsumentów.

Bez Państwa tego wyróżnienia by nie było. Dziękujemy za zaufanie, które nas motywuje do jeszcze większego rozwoju i wyznaczania nowych standardów dla nowoczesnego sklepu internetowego.


Łazienkaplus.pl wyróżniona w rankingu Zaufanych Opinii Ceneo.pl


W dniu wczorajszym po raz szósty opublikowano Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji sklep Łazienkaplus.pl zajął trzecie miejsce w kategorii "Dom i wnętrze".

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć podziękowania wszystkim naszym Klientom za zaufanie jakim obdarzyli nas w minionym roku. To wyróżnienie jeszcze bardziej dopinguje nas do wytężonej pracy nad rozwojem naszego sklepu.


Łazienkaplus.pl otrzymała "Złote Godło" w konkursie "Laur Konsumenta 2015"


Z wielką przyjemnością informujemy, że sklep Łazienkaplus.pl otrzymał "Złote Godło" w ogólnopolskim konkursie "Laur Konsumenta 2015" w kategorii sklepy internetowe z wyposażeniem łazienek. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia, będącego wyrazem uznania solidności i wiarygodnej pozycji firmy na rynku, stanowi dla nas jeszcze większą zachętę do spełniania wysokich standardów i rosnących oczekiwań rynku. Dołożymy wszelkich starań, by utrzymać tytuł w kolejnych edycjach konkursu. Dziękujemy!

Łazienkaplus.pl słucha swoich Klientów!


Drodzy Klienci, z radością możemy poinformować, że przystąpiliśmy do programu Opineo „Słucham Swoich Klientów”! Możecie mieć pewność, że Wasze opinie i uwagi do obsługi są zawsze czytane, a dla nas realizacja zamówienia kończy się wtedy, gdy zakończyła się Państwa satysfakcją z zakupów. Zachęcamy do dodawania swoich opinii w serwisie Opineo!


Łazienkaplus.pl wyróżniona w rankingu Zaufanych Opinii porównywarki Ceneo.pl


Miło nam poinformować, że w tegorocznym ranking Zaufanych Opinii porównywarki cen Ceneo.pl sklep Lazienkaplus.pl uplasował się na trzecim miejscu w kategorii "Dom i ogród". Wysoka jakość obsługi, potwierdzona została wieloma pozytywnymi opiniami na temat naszego sklepu, co pozwoliło nam zająć tak wysokie miejsce. Dziękujemy!


Sklep Łazienkaplus.pl został wyróżniony w rankingu "Najlepsze Polskie e-sklepy" portalu Opineo.pl


Miło nam poinformować, że w rankingu serwisu Opineo.pl - "Najlepsze Polskie e-sklepy 2014", nasz sklep został wyróżniony w kategorii "Dom i wnętrze". Tak wysokie miejsce w tym zestawieniu zawdzięczamy wielu pozytywnym ocenom pozostawianym przez Was - naszych klientów. Dziękujemy na okazane nam zaufanie!


Łazienkaplus.pl wyróżniona w rankingu "Najlepsze Polskie e-sklepy 2012"


Mamy zaszczyt poinformować, że w rankingu niezależnego serwisu Opineo.pl - "Najlepsze Polskie e-sklepy 2012", zajęliśmy czołową pozycję wśród sklepów z kategorii "Dom i wnętrze". Tak wysokie miejsce zawdzięczamy wielu pozytywnym opionom pozostawianym przez Was - naszych zadowolonych klientów. To wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do wytężonej pracy nad rozwojem naszego sklepu. Dziękujemy!


Łazienkaplus.pl największym polskim sklepem internetowym roku 2012 w kategorii "Dom i Ogród"


Miło nam poinformować, że według raportu "eCommerce 2012" opublikowanego właśnie przez magazyn Internet Standard, Lazienkaplus.pl po raz czwarty z rzędu została największym polskim sklepem internetowym w kategorii "Dom i ogród".


Łazienkaplus.pl wyróżniona w Opineo.pl 2011/2012


Drodzy Państwo. Mamy Was zaszczyt poinformować, że zajęliśmy bardzo wysoką pozycję w Rankingu niezależnego serwisu Opineo.pl. Wysoka jakość obsługi, potwierdzona została wieloma opiniami i wysokimi ocenami naszego sklepu. Dzięki Wam znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce sklepów o najwyższej jakości obsługi Klienta. Zachęcamy do obejrzenia otrzymanego dyplomu i... dziękujemy Wam wszystkim.


Łazienkaplus.pl wyróżniona w Opineo.pl


Mamy zaszczyt poinformować, że zajęliśmy bardzo wysoką pozycję w Rankingu niezależnego serwisu Opineo.pl. Wysoka jakość obsługi, potwierdzona została wieloma opiniami i wysokimi ocenami naszego sklepu. Dzięki Wam znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce sklepów o najwyższej jakości obsługi Klienta.


Lazienkaplus.pl otrzymuje wyróżnienie w rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl 2011


Ranking Zaufane Opinie 2011 powstał na podstawie ocen klientów polskich sklepów internetowych. Dane pochodzą z ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie online w sklepie objętym programem Zaufane Opinie. Każdy sklep otrzymał punkty za poszczególne parametry, ocenie podlegały: średnia miesięczna liczba Zaufanych Opinii, opcje dostawy, jakość obsługi klienta, komunikacja z kupującym, procent osób polecających sklep. Więcej informacji o rankingu Zaufanych Opinii znaleźć można tutaj.


Lazienkaplus.pl największym sklepem branży Dom i Ogród w polskim internecie 2011


W opublikowanym właśnie raporcie firmy Internet Standard dotyczącym polskiego rynku e-commerce w 2011 roku, sklep internetowy Lazienkaplus.pl po raz trzeci z rzędu zajął pierwsze miejsce pod względem wielkości sprzedaży w kategorii "Dom i Ogród". Sklep Lazienkaplus.pl jest również szóstą pod względem dynamiki rozwoju firmą działającą w polskim internecie. Pełne informacje na temat corocznego badania firm handlujących w sieci i ranking finansowy sklepów internetowych dostępny jest tutaj.


Lazienkaplus.pl otrzymuje "Laur Konsumenta - odkrycie 2011"


W kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu "Laur Konsumenta" nasz sklep otrzymał wyróżnienie "Odkrycie Roku 2011". Tytuł ten przyznawany jest corocznie produktom, usługom bądź markom, które charakteryzują się dużą innowacyjnością i przy niedługiej obecności na rynku skutecznie pozyskują nowych klientów. Podczas badania to sami klienci wskazali sklep internetowy Lazienkaplus.pl jako ten, który w pozytywny sposób zaistniał w ich świadomości. Według raportu stworzonego podczas badania, kupujący docenili szeroki wachlarz dodatkowych usług dostępnych w naszym sklepie, jakość i ilość oferowanych produktów oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów i dbałość o bezpieczeństwo prvzechowywania ich danych w sieci. Dodatkowo wskazali na wysoką jakość obsługi podczas całego procesu realizacji zamówień. Kapituła "Lauru Konsumenta" uzasadniając swój wybór i przyznając Lazienkaplus.pl tytuł "Odkrycie Roku 2011" stwierdziła, że powyższe cechy charakteryzują sprawnie zarządzaną, godną zaufania i budującą dobre relacje z klientem firmę z segmentu e-commerce.


Lazienkaplus.pl wyróżniona "Znakiem Jakości Q"


Jeden z największych polskich serwisów zajmujących się oceną produktów oraz sklepów internetowych - Opineo.pl - po wnikliwej weryfikacji - przyznał nam Certyfikat "Znak Jakość Q". Wyróżnienie to przyznawane jest e-sklepom, które według Zespołu Opineo.pl oraz Klientów gwarantują bardzo wysoką jakość obsługi oraz ułatwiają dokonywanie zakupów dzięki przejrzystości zastosowanej platformy sprzedażowej.


Firma przyjazna Dziecku


Sklep Lazienkaplus.pl skupia się nie tylko na prowadzeniu działalności handlowej. Staramy się również angażować w życie lokalnej społeczności oraz ogólnopolskie akcje wspierające najmłodszych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Nasza działalność została doceniona przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, który uhonorował naszą firmę certyfikatem "Firma Przyjazna Dziecku".


Lazienkaplus.pl laureatem rankingu ,,Zaufane Opinie 2010"


Ranking Zaufane Opinie 2010 powstał na podstawie ocen klientów polskich sklepów internetowych. Dane pochodzą z ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie online w sklepie objętym programem Zaufane Opinie. Każdy sklep otrzymał punkty za poszczególne parametry, ocenie podlegały: średnia miesięczna liczba Zaufanych Opinii, opcje dostawy, jakość obsługi klienta, komunikacja z kupującym, procent osób polecających sklep. Analizie poddano 150 tys. ankiet wypełnionych w okresie od marca do sierpnia 2010 przez kupujących. Sklep Lazienkaplus.pl zajął II miejsce w kategorii ,,Styl Życia". Więcej informacji o rankingu Zaufanych Opinii znaleźć można tutaj.


Lazienkaplus.pl największym sklepem branży Dom i Ogród w polskim internecie 2010


W opublikowanym w październiku 2010 raporcie firmy Internet Standard sklep internetowy Lazienkaplus.pl po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce pod względem wielkości sprzedaży w ciągu ostatniego roku w kategorii ,,Dom i Ogród". Pełne informacje na temat corocznego badania firm handlujących w sieci i ranking finansowy sklepów internetowych dostępny jest tutaj.


Lazienkaplus.pl największym sklepem branży Dom i Ogród w polskim internecie 2009


Według raportu firmy Internet Standard Lazienkaplus.pl jest największym sklepem internetowym w Polsce w kategorii ,,Dom i Ogród". Pełne informacje na temat rankingu finansowego sklepów internetowych dostępne są tutaj.

 

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!