• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Prysznice

(17762 produkty)

Prysznice

Klienci niejednokrotnie stają przed dylematem czy wybrać prysznic, czy może pokusić się o wannę. Ten wybór będzie uzależniony od wielkości łazienki oraz upodobań jej właściciela, jednak asortyment urządzeń sanitarnych dostępnych na rynku jest niezwykle szeroki. Prysznice są bardzo funkcjonale i pozwalają na pewną oszczędność wody. Klienci najczęściej wybierają bardzo standardowe kabiny prysznicowe łatwe w utrzymaniu czystości. Ciekawym pomysłem może być jednak natrysk pozbawiony brodzika, jednak na taki produkt musimy się zdecydować jeszcze na etapie projektowania łazienki, ze względu na specjalne wymagania techniczne, które zadecydują o jego zamontowaniu. Bardzo istotnym elementem prysznica będzie także deszczownica.

Wanna z prysznicem

Połączenie tych dwóch rozwiązań znacznie zwiększa funkcjonalność strefy kąpielowej. To też świetny kompromis pomiędzy potrzebami miłośników kąpieli w wannie z sympatykami orzeźwiających natrysków, szczególnie w łazience o niewielkim metrażu. Wannę z prysznicem można zorganizować na kilka sposobów: poprzez postawienie ścianki prysznicowej na krawędzi, przez montaż składanego parawanu nawannowego lub instalację pełnej kabiny nawannowej.

Prysznic bez brodzika

To świetne rozwiązanie, by wygospodarować jak najwięcej przestrzeni wewnątrz kabiny prysznicowej. Prysznic bez brodzika pozwala na wygodne wchodzenie i wychodzenie z natrysku. To też znaczne ułatwienie przy utrzymaniu łazienki w czystości – brak trudnodostępnych miejsc i silikonowych połączeń usprawnia codzienne sprzątanie. Prysznic bez brodzika wymaga montażu odpływu liniowego i wykonania odpowiedniego spadku w posadzce na etapie prac budowlanych.

Prysznic z brodzikiem

W naszej ofercie proponujemy brodziki prysznicowe w wielu rozmiarach i kształtach. Kwadratowe lub prostokątne, o standardowej wysokości, brodziki niskie lub modele montowane na równi z posadzką. Brodziki wykonane są z różnych materiałów – od najpopularniejszych akrylowych, przez kamienne, metalowe aż po cementowe i te wykonane z konglomeratu.

Prysznic z hydromasażem

Montaż dyszy do hydromasażu pod prysznicem pozwala na stworzenie relaksującej strefy SPA w domowym zaciszu. Panele do hydromasażu lub całe zabudowane kabiny prysznicowe z dyszami na różnej wysokości pozwalają cieszyć się z zalet masaży wodnych podczas codziennego natrysku.

Prysznic podtynkowy

Ukrycie instalacji pod tynkiem zostawia więcej przestrzeni we wnętrzu kabiny. To wyraz minimalizmu i prostoty. Według opinii naszych klientom, prysznic podtynkowy to duża wygoda i komfort w codziennym użytkowaniu.

Prysznic z odpływem liniowym

Proponujemy odpływy liniowe montowane w posadzce lub ścienne. System odprowadzania wody wprost z posadzki wymaga wykonania na etapie prac wykończeniowych odpowiedniego spadku w podłodze. Prysznic z odpływem liniowym świetnie sprawdza się zarówno w otwartych kabinach w łazienkach o niewielkim metrażu, jak i w dużych pokojach kąpielowych.

Najlepiej sprzedające się produkty

Nasze bestsellery

Sprawdź aktualne promocje

Nasze promocje