Gorrące Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Poznaj świat marki LAUFEN

Laufen to marka premium wywodząca się ze Szwajcarii. Laufen jest jednym z liderów branży wyposażenia łazienek, słynącym ze znakomitego designu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Znani na całym świecie projektanci produktów Laufen nie boją się nowych wyzwań. Uwielbiane przez architektów i projektantów produkty marki Laufen stanowią znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla hoteli i innych miejsc użytku publicznego.

LAUFEN LUA

LAUFEN LUA

Elegancka i nowoczesna kolekcja zaprojektowana przez francuskiego projektanta Toana Nguyena tworzy harmonijne połączenie ceramiki z wanną i bateriami. Umywalki o harmonijnych, delikatnie zaoblonych kształtach dostępne są w wielu najpopularniejszych rozmiarach. Baterie umywalkowe o minimalistycznych, smukłych kształtach, posiadające technologię Eco+. Wszystkie miski z serii Lua doskonale nadają się zarówno do przestrzeni publicznych, jak i prywatnych.

Zobacz więcej

LAUFEN PRO

LAUFEN PRO

LAUFEN jako jeden z liderów w branży ceramiki sanitarnej pragnie spełniać potrzeby użytkowników. W serii Pro udowadnia, że wysoka jakość i świetny design nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. Produkty z serii Laufen Pro doskonale sprawdzają się w aranżacjach wnętrz prywatnych, jak również użytku publicznego.

Zobacz więcej

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!