• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Sprzątanie

(372 produkty)

Sprzątanie

Utrzymanie czystości w każdej łazience i toalecie jest priorytetem. Umywalki i kabiny prysznicowe wymagają odpowiednich preparatów, by usunąć zanieczyszczenia, osad i zabrudzenia. Do różnych typów powierzchni warto dopasować specjalistyczne środki czyszczące, które nie tylko usuną zabrudzenia, ale też będą pielęgnować sprzęty, płytki i meble łazienkowe. Specjalistyczne środki czyszczące pozwolą na dłużej zachować nowy i świeży wygląd powierzchni, ułatwiają także sam proces sprzątania.

Środki czyszczące

Nowością na rynku są ekologiczne detergenty do sprzątania, które pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu higieny z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne. Oparte na naturalnych składnikach, czyszczą z wysoką skutecznością. W liniach naturalnej chemii domowej dostępne są specjalistyczne preparaty do konkretnych powierzchni.

Suszarki i akcesoria do prania

W łazience powinniśmy wygospodarować także miejsce na akcesoria do prania. Polecamy szafki łazienkowe pozwalające na schowanie dużej suszarki, pojemnika na pranie i chemii gospodarczej do prania. Wąska, a wysoka przestrzeń, to idealne miejsce do przechowywania złożonej suszarki na ubrania.

Najlepiej sprzedające się produkty

Nasze bestsellery

Sprawdź aktualne promocje

Nasze promocje