Gorrące Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Sprzątanie

(581 produktów)
  • Środki czyszczące (118)

  • Suszarki i akcesoria do prania (138)

  • Deski i akcesoria do prasowania (76)

  • Mopy (25)

  • Akcesoria do sprzątania (151)

  • Ściągaczki do wody (73)

Sprzątanie

Utrzymanie czystości w każdej łazience i toalecie jest priorytetem. Umywalki i kabiny prysznicowe wymagają odpowiednich preparatów, by usunąć zanieczyszczenia, osad i zabrudzenia. Do różnych typów powierzchni warto dopasować specjalistyczne środki czyszczące, które nie tylko usuną zabrudzenia, ale też będą pielęgnować sprzęty, płytki i meble łazienkowe. Specjalistyczne środki czyszczące pozwolą na dłużej zachować nowy i świeży wygląd powierzchni, ułatwiają także sam proces sprzątania.

Środki czyszczące

Nowością na rynku są ekologiczne detergenty do sprzątania, które pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu higieny z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne. Oparte na naturalnych składnikach, czyszczą z wysoką skutecznością. W liniach naturalnej chemii domowej dostępne są specjalistyczne preparaty do konkretnych powierzchni.

Suszarki i akcesoria do prania

W łazience powinniśmy wygospodarować także miejsce na akcesoria do prania. Polecamy szafki łazienkowe pozwalające na schowanie dużej suszarki, pojemnika na pranie i chemii gospodarczej do prania. Wąska, a wysoka przestrzeń, to idealne miejsce do przechowywania złożonej suszarki na ubrania.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!