• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Wanny

(6293 produkty)

Wanny

Wanny z pewnością gwarantują komfort i przyjemność płynącą z ciepłej kąpieli. To nie jest jednak rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich, ponieważ zamontowanie wanny zależne jest od wielkości łazienki. Większość mieszkań dysponuje niewielką powierzchnią sanitarną, stąd wciąż większa popularność pryszniców. Jak wybrać wannę? Podczas wyboru wanny nie bez znaczenia będzie rodzaj materiału, z jakiego została wykonana. Na rynku dostępne są wanny akrylowe, żeliwne, stalowe, a nawet marmurowe, choć te ostatnie, to produkty bardzo luksusowe. Dodatkowym kryterium wyboru wanny jest komfortowe siedzisko czy zagłówek. Wanny mogą mieć ponadto najróżniejsze kształty i rozmiary. Najczęściej kupowanym są wanny prostokątne, których wymiary wahają się od 100 do 200 cm długości oraz od 70-100 cm szerokości.

Wanny prostokątne

Proponujemy szeroki wybór wanien prostokątnych. Cieszą się one największą popularnością wśród produktów z tej kategorii. Wanny prostokątne dostępne są od małych modeli (o długości około 140 cm i szerokości ok. 70 cm) do łazienek o niewielkich rozmiarach, aż po duże wanny do zabudowy przeznaczone głównie do salonów kąpielowych. Prostokątny kształt i standardowe wymiary sprawiają, że łatwo wkomponować je w aranżację wnętrza, postawić na niej kabinę lub ściankę prysznicową lub zabudować płytkami.

Wanny wolnostojące

Nowoczesne wanny wolnostojące to najlepszy wybór do dużych łazienek i pokojów kąpielowych. Owalne designerskie modele świetnie komponują się z każdą nowoczesną aranżacją wnętrza, nadając mu luksusowy charakter. Produkty dostępne są w wielu wymiarach – od 140 cm do nawet ponad 200 cm. Mogą być wykonane z różnych materiałów – proponujemy wanny wolnostojące z konglomeratu, kamienia i akrylu.

Wanny narożne

Rozwiązaniem pozwalającym na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience o każdym metrażu jest wanna narożna. W naszej ofercie proponujemy modele owalnych i prostokątnych wanien narożnych. Wygodnie wyprofilowane wnętrze misy zazwyczaj posiada dodatkowe siedzisko, które ułatwia korzystanie małym dzieciom i osobom z ograniczeniami ruchowymi. Wanna narożna to też świetna baza do postawienia kabiny z parawanem nawannowym, co pozwala stworzyć przestronne rozwiązanie typu 2w1.

Wanny z hydromasażem

Modele wyposażone w system do masażu wodnego pozwalają stworzyć strefę SPA w domowym zaciszu. Wanna z hydromasażem daje możliwość zanurzenia się w ciepłej i niezwykle relaksującej kąpieli.

Wanny okrągłe i owalne

Wanny o zaokrąglonych bokach to nie tylko stylowy element wyposażenia wnętrza. To także duża oszczędność miejsca. Proponujemy owalne wanny wolnostojące oraz modele do zabudowy, które mają okrągły jeden z boków, np. owalne wanny narożne lub asymetryczne.

Akcesoria i obudowy do wanien

Doposażenie domowej wanny w zagłówki, siedziska lub specjalne uchwyty nie tylko zwiększa komfort korzystania z niej na co dzień. To także duże ułatwienie dla seniorów, osób z ograniczoną ruchomości i małych dzieci.

Najlepiej sprzedające się produkty

Nasze bestsellery

Sprawdź aktualne promocje

Nasze promocje