Moc rabatów - superceny z kodem!

Moc rabatów!

Koniec promocji za:

Sprawdź

Oświetlenie zewnętrzne

(1766 produktów)
  • Kinkiety zewnętrzne (748)

  • Lampy najazdowe i gruntowe (102)

  • Lampy sufitowe zewnętrzne (168)

  • Lampy stojące zewnętrzne (377)

  • Akcesoria do lamp zewnętrznych (27)

  • Lampy solarne (203)

  • Naświetlacze LED (141)

Oświetlenie zewnętrzne

Zewnętrzne lampy ogrodowe pełnią dwie podstawowe funkcje. Z jednej strony pełnią rolę czysto praktyczną, czyli oświetlają otoczenie domu lub taras, aby móc łatwo zorientować się w terenie. Wyznaczają ścieżki i podjazdy, ułatwiają nawigację w ogrodzie i na drogach wokół domu. Druga funkcja ma związek z ich aspektem dekoracyjnym. Zapewniają nastrojowe oświetlenie gdy jest ciemno, kiedy możemy relaksować się w ogrodzie lub na tarasie oraz korzystać z przyjemnych ciepłych wieczorów pod gwiazdami. Kilka podstawowych typów oświetlenia zewnętrznego to kinkiety przyścienny, lampy zewnętrzne, oświetlenie przygruntowe oraz lampy stojące ogrodowe. Działają podłączone do sieci elektrycznej lub dzięki wbudowanym panelom solarnym do przekształcania energii słonecznej w elektryczną.

Kinkiety zewnętrzne

Montowane przy ścianie kinkiety to podstawowe oświetlenie zewnętrzne. Lampy nad drzwiami, przy ścieżkach prowadzących do głównego wejścia i do garażu oraz oświetlenie na tarasie – to podstawowe typy lamp zewnętrznych. Jak pokazuje praktyka, świetnie na zewnątrz sprawdzają się lampy z czujnikami ruchu. To modele, które automatycznie zapalają się i gasną, co eliminuje sytuacje, kiedy zapominamy zgasić światła. Czujniki są regulowane, można ustawić długość świecenia, odległość, na którą wyczuwany jest ruch oraz pory, w których lampa ma działać. Automatyka ogromnie pomaga tu w oszczędności na zużyciu energii. Oświetlenie zewnętrzne warto wkomponować w aranżację.

Lampy stojące zewnętrzne i gruntowe

Projekty ogrodów i aranżacje tarasów to podstawa do stworzenia letniej strefy relaksu w otoczeniu domu. Klimatyczna roślinność, miękkie pufy i meble ogrodowe, fotele wiszące, oświetlenie i lampy ogrodowe, stoły i grille pozwalające na letnie uczty z przyjaciółmi – otoczenie domu i tarasy to idealna przestrzeń na wypoczynek z bliskimi. Do lamp zewnętrznych stojących i gruntowych dołóżmy jeszcze klimatyczne świece i lampiony.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!