Nowy wymiar higieny w łazience – toaleta myjąca Dakota 2.0

Łazienka

Poradnik

Aranżacja

  • calendar05.08.2022
  • Autor: Natalia Dur
Toaleta myjąca Dakota 2.0Toaleta myjąca Dakota 2.0

Mogłoby się wydawać, że wszystkie dostępne modele toalet są do siebie bardzo podobne i nie ma między nimi znaczących różnic. Jednak firma Excellent po raz kolejny zaskakuje swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Projektujesz nową łazienkę i wiesz, że nie znajdziesz w niej miejsca na bidet? Zależy Ci na tym, by higiena osobista była dla Twoich domowników łatwa oraz przyjemna? W takim razie toaleta myjąca Dakota 2.0 będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W artykule:

 

Toaleta myjąca Dakota 2.0 – kompaktowe połączenie higieny i komfortu

Nowy model Dakota 2.0 od firmy Excellent to połączenie toalety oraz bidetu. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, a dodatkowo stanowi świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w niewielkiej łazience. Producent uzupełnił tradycyjną toaletę w dyszę myjącą, która znacząco ułatwia utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny osobistej. Jak wiadomo, papier toaletowy nie wystarcza do zachowania czystości w okolicach intymnych. Aby skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia i uzyskać przyjemne uczucie świeżości należy użyć także strumienia ciepłej wody.Toaleta Dakota 2.0 ma wbudowany tryb mycia tylnego oraz damskiego. Dysza bidetowa w zależności od potrzeb może zostać ustawiona w jednej z pięciu pozycji, dzięki czemu używanie jej zawsze będzie wygodne. Aby zapewnić Ci jeszcze wyższy poziom komfortu, produkt został wyposażony w pięciostopniowy system regulowania temperatury wody. Dzięki niemu strumień nigdy nie okaże się niedostosowany do wymagań.Podczas korzystania z toalety myjącej Dakota 2.0 łatwo ustawisz odpowiednią moc natrysku przy pomocy panelu sterowania lub pilota. Do wyboru będziesz mieć aż pięć intuicyjnie regulowanych poziomów. Pokrętło, dostępne w 3 kolorach, a także deska i miska zostały wyposażone w niezwykle estetyczne nocne podświetlenie LED ułatwiające korzystanie z urządzenia oraz zapewniające mu stylowy, nowoczesny wygląd.

Toaleta myjąca Dakota 2.0 – funkcje ułatwiające zachowanie czystości

Toaleta Dakota 2.0 pomoże Ci nie tylko zachować najwyższy poziom higieny intymnej, lecz także sprawi, że jej czyszczenie stanie się dla Ciebie przyjemnością. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu odkamieniania konserwacja tak trudno dostępnego miejsca toalety, jak mechanizm wewnętrzny nie sprawi Ci problemów, a urządzenie będzie działać niezakłócenie przez lata. Wystarczy, że wlejesz do niej 150 ml środka odkamieniającego, a program sam się uruchomi, po czym umyje go za Ciebie.W toalecie zamontowano także nowoczesny filtr zatrzymujący zanieczyszczenia i zapobiegający osadzaniu się kamienia. Dbanie o higienę dyszy myjącej również nie będzie dla Ciebie kłopotliwe, gdyż jej końcówka może być bardzo łatwo zdemontowana, a następnie wyczyszczona.

Ponadto producent wyposażył toaletę w nowoczesny system spłukiwania CLEAN-ME oraz funkcję Air Fresh Control pochłaniającą nieprzyjemne zapachy. Dlatego, jeżeli zależy Ci na schludnej i estetycznej łazience, zaufaj marce Excellent.