Łazienka nie musi być tylko pomieszczeniem, w którym na co dzień spędzasz czas w biegu, wykonując niezbędne czynności higieniczne. Spróbuj uczynić z niej wyjątkową przestrzeń przeznaczoną do swoich rytuałów – oczyszczających i relaksujących zarówno ciało, jak i umysł. Minimalistyczna kolekcja Brabantia Mindset powstała z myślą o tworzeniu funkcjonalnego i komfortowego miejsca, gdzie aż chce się przebywać – poznaj jej zalety.

Przejdź do następnych akapitów:

 

Idealny porządek w łazience i w głowie

Tak jak pozytywna myśl rano może zmienić nastawienie na cały dzień, tak i drobny dodatek potrafi wpłynąć na charakter całego pomieszczenia. Dlatego też zadbaj o to, by otaczać się pozytywnymi bodźcami, które zapewni Ci doskonale przemyślana kolekcja luksusowych elementów wyposażenia łazienki – Brabantia Mindset. Dzięki nim można stworzyć okazję do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, a każda, nawet najbardziej podstawowa czynność zyska szczególny status.Produkty z kolekcji Mindset są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – Mineral Fresh White oraz Mineral Infinite Grey. Na pierwszy plan wysuwa się dbałość o detale oraz surowy minimalizm, który z łatwością dopasuje się do wnętrza wykonanego w każdym stylu. Stonowane barwy, wysokiej jakości materiały i dopracowane konstrukcje pozwolą uzyskać w łazience harmonię, która będzie się przekładać również na Twój nastrój.

Odmień swoje wnętrze z kolekcją Mindset od Brabantia

Kolekcja Mindset od marki Brabantia to zestaw doskonale dopracowanych łazienkowych akcesoriów. Znajdują się wśród nich zarówno drobiazgi, takie jak piękna mydelniczka czy też uchwyt na papier toaletowy, jak i większe elementy – na przykład ścienne lusterko powiększające w eleganckiej ramie. Zdecyduj, czy preferujesz stonowaną monochromatyczność, czy też artystyczną mieszankę odcieni.


Produkty metalowe z teksturowaną powłoką są wykonane z najwyższej jakości materiałów, trwałych i odpornych na korozję, a zatem kontakt z wodą nie jest problemem. Kompletny zestaw stylowych elementów zawiera także narzędzia bezpośrednio służące porządkowaniu przestrzeni – na przykład stojak ze szczotką toaletową oraz schludny pojemnik na zapasowe rolki papieru.

Praktyczna i stylowa łazienka, w sam raz na Twoje potrzeby

Zmień swoje nastawienie do życia dzięki elementom aranżacji łazienki z serii Brabantia Mindset. Estetyczne, luksusowe wyposażenie do stylowej łazienki i pięknej toalety pozwoli lepiej zadbać o Twój nastrój. Wyeliminowanie chaosu i wprowadzenie kojącej dla oka i duszy spójności naprawdę działa.Porządkując przestrzeń, warto jest się przyjrzeć także dodatkom służącym do przechowywania – na przykład eleganckim półkom dedykowanym pod prysznic. Pomieszczą wszystkie niezbędne produkty, takie jak szampon, żel i różne drobiazgi, a ich wytrzymałość wynosi do 2 kg. Sprytnie przemyślana konstrukcja skrywa też niewielką ściągaczkę, którą sprawnie da się wyczyścić kabinę prysznicową.