GROHE Vitalio – zestawy prysznicowe łączące przyjemność kąpieli z oszczędnością

Łazienka

Aranżacja

  • calendar20.07.2022
  • Autor: Natalia Dur
deszczownica zestawu prysznicowego Grohedeszczownica zestawu prysznicowego Grohe

Komfort, funkcjonalność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania mogą łączyć się z oszczędnością. Zestawy prysznicowe z kolekcji Vitalio dzięki swojej innowacyjności pozwolą Ci cieszyć się pełnią przyjemności z kąpieli, bez zmartwień o marnowanie wody.

W artykule:


Grohe zestawy prysznicowe – relaks i dbałość o środowisko naturalne w zgranym duecie

Najcenniejszym zasobem naszej planety nie są diamenty ani złoto. Jest nim woda. Każdy z nas musi zrobić wszystko, co tylko zdoła, by dbać o jej zasoby najlepiej, jak potrafi. Doskonale rozumie to firma Grohe, która od wielu lat wyposaża swoje produkty w technologie oszczędzające wodę, które ułatwiają dbanie o środowisko, własne ciało i domowe wydatki.

Przykładem są prysznice z kolekcji GROHE Vitalio. Wykorzystane w nich innowacyjne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić nie tylko wodę, lecz także energię niezbędną do jej podgrzania. Przełoży się to na wyraźnie niższe koszty dla Twojego gospodarstwa domowego, a jednocześnie zwiększy przyjemność płynącą z kąpieli.

prysznic z zestawem prysznicowym vitalio joy system 360 

EKO-technologie GROHE – innowacyjność dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz

Produkty z kolekcji GROHE Vitalio wyposażone są w rozwiązania wpływające na różne aspekty użytkowania zestawów prysznicowych. Na szczególne wyróżnienie zasługują technologie:

  • GROHE EcoJoy – ogranicznik przepływu wody, który zapewnia większą oszczędność wody bez utraty komfortu w trakcie kąpieli. Mniejsze zużycie wody to najlepsze wsparcie dla naszej planety, a także domowego budżetu.

 

  • GROHE SafeStop – blokada temperatury do 38 °C. Zapewnia bezpieczeństwo i podnosi komfort podczas korzystania z prysznica.

 

  • GROHE TurboStat – głowica termostatyczna, która zapobiega nagłym wahaniom temperatury wody oraz utrzymuje ją na stałym poziomie przez cały

 termostat Grohe TurboStat

  • GROHE DreamSpraytechnologia zapewniająca równomierne doprowadzenie wody do każdej dyszy na tarczy deszczownicy lub słuchawki prysznicowej. Odczuwalnie podnosi funkcjonalność i wygodę użytkowani zestawu prysznicowego.

 

Słuchawka prysznicowa Grohe DreamSpray 

  • GROHE StarLight – lśniąca, chromowana powłoka, która nie podda się próbie czasu i będzie zachwycać swoim wyglądem przez wiele lat.

 

Zestawy prysznicowe GROHE Vitalio – rozwiązanie do łazienki, w której chcesz się zrelaksować

Wszystkie produkty z kolekcji Vitalio zasługują na uznanie. Jeśli interesuje Cię zestaw prysznicowy, który doskonale się prezentuje, a jednocześnie ma wszystkie funkcje niezbędne do czerpania pełnej przyjemności z kąpieli, wybierz Vitalio 250 Cube lub Vitalio Start 250. Są one wyposażone w zaawansowane technologie oszczędzania wody i energii EcoJoy, TurboStat, SafeStop i DreamSpray. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

zestaw prysznicowy Grohe Vitalio Start System 250 Cube


Jeśli szukasz rozwiązania, dzięki któremu korzystanie z łazienki będzie bardziej relaksujące niż kiedykolwiek wcześniej, zwróć uwagę na zestaw prysznicowy GROHE Vitalio Joy 260 lub  GROHE Vitalio Joy XXL.

zestaw prysznicowy Grohe Vitalio Joy system

Oba oferują możliwość wyboru trzech strumieni wody na słuchawce prysznicowej, a także na deszczownicy w przypadku zestawu GROHE Vitalio Joy 260.  Przede wszystkim zaś umożliwiają idealne dostosowanie prysznica do indywidualnych potrzeb, gwarantując najwyższy poziom komfortu kąpieli.