| Marka: | Megstyl |
| Seria: | Avella |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 45.8 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | czarny, orzech |
| Kod EAN: | 5905214924171 |
| Wymiary z opakowaniem: | 48 x 15 x 87 cm |
| Waga z opakowaniem: | 20,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Megstyl Avella szafka 80x45,8x50 cm podumywalkowa wisząca...
Megstyl Avella szafka 80x45,8x50 cm podumywalkowa wisząca czarna-orzech 2586
Nr Kat. 2586
Megstyl Avella szafka 80x45,8x50 cm podumywalkowa wisząca czarna-orzech 2586
Nr Kat. 2586
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl Avella szafka 80x45,8x50 cm podumywalkowa wisząca czarna-orzech 2586
- szerokość: 80 cm
- wysokość: 50 cm
- głębokość: 45,8 cm
- montaż wiszący
- materiał frontu: płyta MDF
- materiał korpusu: płyta wiórowa
- grubość frontu: 18 mm
- grubość korpusu: 16 mm
- ilość szuflad: 2
- system otwierania: uchwyt frezowany
- zestaw montażowy w komplecie
- kolor szafki: czarny mat, orzech
- wysokość: 50 cm
- głębokość: 45,8 cm
- montaż wiszący
- materiał frontu: płyta MDF
- materiał korpusu: płyta wiórowa
- grubość frontu: 18 mm
- grubość korpusu: 16 mm
- ilość szuflad: 2
- system otwierania: uchwyt frezowany
- zestaw montażowy w komplecie
- kolor szafki: czarny mat, orzech
Dane techniczne
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





