| Marka: | Megstyl |
| Seria: | Avella |
| Szerokość: | 34.5 cm |
| Głębokość: | 31.8 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Rodzaj: | boczna wisząca |
| Kolor: | czarny, orzech |
| Kod EAN: | 5905214924355 |
| Wymiary z opakowaniem: | 40 x 10 x 137 cm |
| Waga z opakowaniem: | 21,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Megstyl Avella szafka 34,5x31,8x130 cm boczna wisząca...
Megstyl Avella szafka 34,5x31,8x130 cm boczna wisząca czarna-orzech 2425
Nr Kat. 2425
Megstyl Avella szafka 34,5x31,8x130 cm boczna wisząca czarna-orzech 2425
Nr Kat. 2425
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl Avella szafka 34,5x31,8x130 cm boczna wisząca czarna-orzech 2425
- szerokość: 34,5 cm
- wysokość: 130 cm
- głębokość: 31,8 cm
- montaż wiszący
- materiał frontu: płyta MDF
- materiał korpusu: płyta wiórowa
- grubość frontu: 18 mm
- grubość korpusu: 16 mm
- ilość drzwi: 2
- system otwierania: uchwyty frezowane
- zestaw montażowy w komplecie
- kolor szafki: czarny, orzech
- wysokość: 130 cm
- głębokość: 31,8 cm
- montaż wiszący
- materiał frontu: płyta MDF
- materiał korpusu: płyta wiórowa
- grubość frontu: 18 mm
- grubość korpusu: 16 mm
- ilość drzwi: 2
- system otwierania: uchwyty frezowane
- zestaw montażowy w komplecie
- kolor szafki: czarny, orzech
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





