| Marka: | Megstyl |
| Seria: | Zora |
| Dłuższy bok: | 41 cm |
| Krótszy bok: | 34 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | owalna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Megstyl Zora umywalka 41x34 cm owalna nablatowa biała 3192
Megstyl Zora umywalka 41x34 cm owalna nablatowa biała 3192
Nr Kat. 3192
Megstyl Zora umywalka 41x34 cm owalna nablatowa biała 3192
Nr Kat. 3192
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl Zora umywalka 41x34 cm owalna nablatowa biała 3192
- wymiary: 41 x 34 cm
- umywalka nablatowa
- kształt: owalny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: nie
- otwór przelewowy: nie
- materiał: ceramika
- kolor: biały
- umywalka nablatowa
- kształt: owalny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: nie
- otwór przelewowy: nie
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Megstyl |
| Seria | Zora |
| Dłuższy bok | 41 cm |
| Krótszy bok | 34 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5905214926830 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 21 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





