| Marka: | Megstyl |
| Seria: | Arica |
| Dłuższy bok: | 81 cm |
| Krótszy bok: | 46.5 cm |
| Typ: | wpuszczana |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Megstyl Arica umywalka 81x46,5 cm prostokątna wpuszczana...
Megstyl Arica umywalka 81x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3186
Nr Kat. 3186
Megstyl Arica umywalka 81x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3186
Nr Kat. 3186
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl Arica umywalka 81x46,5 cm prostokątna wpuszczana biała 3186
- wymiary: 81 x 46,5 cm
- umywalka wpuszczana
- kształt: prostokątny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: tak
- otwór przelewowy: tak
- materiał: ceramika
- kolor: biały
- umywalka wpuszczana
- kształt: prostokątny
- powierzchnia ochronna: tak
- otwór na baterię: tak
- otwór przelewowy: tak
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Megstyl |
| Seria | Arica |
| Dłuższy bok | 81 cm |
| Krótszy bok | 46.5 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5905214926786 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 22 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





