| Marka: | Megstyl |
| Dłuższy bok (cm): | 80 |
| Krótszy bok (cm): | 46 |
| Kolor: | czarny |
| Wykończenie blatu: | mat |
| Kod EAN: | 5905214924454 |
| Wymiary z opakowaniem: | 52 x 10 x 90 cm |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Blaty
- Megstyl blat 80x46 cm czarny 2040
Megstyl blat 80x46 cm czarny 2040
Nr Kat. 2040
Megstyl blat 80x46 cm czarny 2040
Nr Kat. 2040
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Megstyl blat 80x46 cm czarny 2040
- wymiary: 80 x 46 cm
- materiał: płyta MDF
- grubość: 22 mm
- kolor: czarny mat
- materiał: płyta MDF
- grubość: 22 mm
- kolor: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Megstyl |
| Dłuższy bok (cm) | 80 |
| Krótszy bok (cm) | 46 |
| Kolor | czarny |
| Wykończenie blatu | mat |
| Kod EAN | 5905214924454 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





