W przemyślanym wnętrzu ważną rolę odgrywają detale, które nadają pomieszczeniu charakteru. Dla wszystkich, którzy myślą o zmianach w wystroju kuchni, TEKA przygotowała wyraziste, soczyste baterie kuchenne.

Żyj kolorowo

Intensywne, energetyczne kolory w kuchni potrafią wprawić w dobry nastrój, a barwne akcenty nadają wnętrzu radosny, świeży wygląd. Baterie kuchenne w oryginalnych kolorach ożywią strefę zmywania. Różowa fuksja, soczysta pomarańcz, żółta limonka, delikatna szarość i pastelowy azul - wybór jest naprawdę ogromny.

Baterie TEKA IN 995 INCA Fashion Colors charakteryzują się klasycznym, półokrągłym kształtem i prostym, eleganckim wykończeniem. Wylewka obraca się o 360⁰. W głowicy znajduje się trwały zawór ceramiczny, a w perlatorze zamontowano system anti-scale, zapobiegający odkładaniu się kamienia. Poza wyjątkowym wyglądem mamy więc pewność, że wybrana bateria będzie służyć długo i bezproblemowo.

Świetlista poświata

A gdyby tak iść w nocy po wodę i nie musieć zapalać światła? Baterie kuchenne pokryte specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin - to się nazywa design! Ich powierzchnię zabezpieczono przed śladami palców.

Baterie kuchenne TEKA IC 915 ICON Moonlight są dostępne w trzech żywych kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym. Znajduje się w nich perlator z systemem anti-scale który zapobiega osadzaniu się kamienia oraz wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym.

Elastyczna wylewka

Dzięki baterii kuchennej z ruchomą wylewką prace kuchenne staną się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Prostsze będzie zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców i warzyw, ponieważ strumień wody dotrze bez problemu wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny. Umożliwiają to baterie kuchenne Formentera, w których wylewka znajduje się w oplocie stalowym.

Takie wygody znajdziesz w modelach FO 999 oraz FO 997. Nowoczesna technologia idzie parze ze współczesnym, miejskim designem, dlatego wspomniane baterie kuchenne są w kolorze chromu, bieli i czerni, a także ozdobione wykończeniem z gumy. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale chroni przed osadzaniem się kamienia.

Skok do przyszłości, czyli wzornictwo jak z filmów SF!

Wszystkie baterie z linii ICON cechuje niezwykle oryginalne wzornictwo. Kubistyczny i minimalistyczny design przywodzi na myśli technologie rodem z filmów, których akcja rozgrywają się na statkach kosmicznych. Takie są modele baterii IC 915, których wygląd zupełnie nie przypomina tradycyjnych baterii kuchennych.

Z kolei bateria IC 939 wyróżnia się elastyczną, ruchomą wylewką o oplocie stalowym, która nie tylko ułatwia codzienną pracę przy zlewozmywaku, ale i fantastycznie – futurystycznie – wygląda. Doskonała do nowoczesnych gospodarstw domowych, gdyż poza miejskim, industrialnym projektem warstwy zewnętrznej, inżynierowie TEKA zadbali o praktyczne mechanizmy wewnętrzne, które zapewniają baterii pełną funkcjonalność.