Węże prysznicowe Awd - Prysznice

(3 produkty)
Widok:
Sortuj wg:
Cena
-
Dostępność

Węże prysznicowe Awd - informacje

Bardzo ważnym elementem każdego zestawu natryskowego jest wąż prysznicowy. Wąż łączy baterię z rączką i pomimo tego, że zwykle jest najtańszym elementem całego zestawu, to właśnie on stanowi o jego trwałości. Wybór dobrego węża prysznicowego to kluczowa sprawa dla prawidłowego działania każdego zestawu natryskowego. Ten element najbardziej narażony jest na uszkodzenia, zmiany ciśnienia wody i zniszczenie.

Wąż prysznicowy może mieć różne długości. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę pozostałe elementy zestawu natryskowego, a także indywidualne upodobania użytkownika. Jednym z głównych kryteriów jest również trwałość, dlatego warto sprawdzić, z jakiego materiału został wykonany. Najlepiej jest wybierać produkty sprawdzonych marek, na które postawiło już wielu klientów. Jedną z takich firm jest ADW Interior, w której asortymencie można znaleźć wiele modeli węży prysznicowych.

Węże prysznicowe AWD Interior

Marka przygotowuje dla swoich klientów węże prysznicowe o najbardziej uniwersalnej i najczęściej stosowanej długości 150 centymetrów. Do produkcji węży marka zastosowała między innymi materiał PCV, a powierzchnia przypomina oplot metalowy. Zaletą węży wykonanych z takiego materiału jest fakt, że nie rysują one delikatnych powierzchni, takich jak akryl, z którego bardzo często wykonane są brodziki. Całość połączenia jest dość sztywna. Inny rodzaj węży prysznicowych proponowanych przez markę AWD Interior to te ze stali nierdzewnej. Zbudowane są z gumowych, plastikowych lub silikonowych rurek, które otoczone są oplotem stalowym. Nadaje to im giętkość i podwyższa walory estetyczne produktu. Węże stalowe są również bardzo eleganckie i trwałe.

Końcówki do węży prysznicowych

Przy wyborze węża prysznicowego warto zwracać również uwagę na końcówki. Mogą one być wykonane z różnych materiałów (między innymi z PCV lub mosiądzu). W zależności od tego, który z nich został użyty, element będzie bardziej lub mniej trwały. Końcówki mogą posiadać różne funkcje – mogą zostać na przykład wyposażone w system zapobiegający skręcaniu się. Wszystkie węże prysznicowe wyglądają bardzo podobnie, jednak mogą znacznie się od siebie różnić, dlatego warto dłużej zastanowić się nad wyborem.

- wymiary: 150 cm - materiał: PVC - kolor: srebrny
Ocena:0.0
Długość:
150 cm
Kolor:
srebrny
16 zł
do 10 dni
Awd Interior wąż prysznicowy AWD02221122
- wymiary: 150-200 cm - materiał: stal nierdzewna - kolor: srebrny
Ocena:0.0
Długość:
150 cm
Kolor:
srebrny
17 zł
do 10 dni
Awd Interior wąż prysznicowy AWD02221123
- wymiary: 150-200 cm - materiał: stal nierdzewna pokryta chromem
Ocena:0.0
Długość:
150 cm
Kolor:
chrom
37 zł
do 10 dni
Awd Interior wąż prysznicowy AWD02221124
Oferta promocyjna - marzec 2018