Darmowa Dostawa od 299 zł! Ponad 45000 produktów!

Darmowa Dostawa od 299 zł!

Koniec promocji za:

Sprawdź

Planuj / Łącz / Aranżuj. Miksuj i dopasuj

System mebli modułowych Oltens Vernal to rozwiązanie dla każdej łazienki. Stwórz swoją ulubioną kompozycję, wybierając spośród korpusów i blatów w kilku kolorach, różnych wysokościach i szerokościach. Idealnie dopasowane do siebie elementy pozwalają stworzyć idealnie spójne wnętrze,

Dla każdej łazienki

Dla każdej łazienki

Mała łazienka w bloku? A może przestronny salon kąpielowy? Do każdej przestrzeni dopasujesz idealny zestaw mebli Oltens Vernal. Możesz wybrać szafkę podumywalkową z dopasowaną umywalką, zestawić szafkę z blatem i umywalką nablatową lub połączyć kilka modeli szafek z blatem w dowolnej konfiguracji. Całość łączy się ze sobą idealnie. Jednym z założeń projektowych był efekt jednolitej bryły – łączone elementy zestawu tworzą bezpretensjonalną, estetyczną całość. W miejscu standardowych uchwytów zastosowano uchwyty frezowane. Szafki i blaty dostępne są w wielu wymiarach, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości aranżacyjne:
  • szerokość szafek: 60, 80, 100 lub 120 cm
  • szerokość blatów: 60, 80, 100, 120, 140, 160 lub 180 cm

Miksuj dowolnie

Miksuj dowolnie

Aby stworzyć swoją ulubioną kompozycję można wybierać spośród korpusów i blatów w kilku kolorach. Szafki dostępne są w kolorach: biały połysk, czarny mat, szary mat oraz grafit mat. Można połączyć je z blatem w kolorach: biały połysk, czarny mat, szary mat, grafit mat lub dąb. Do tego wystarczy dobrać białą lub czarną umywalkę Oltens i baterię Oltens dostępne w wielu modelach i kolorach. Miksuj dowolnie!

Postaw na komfort

Postaw na komfort

W szafkach z serii Vernal zamontowane są pojemne szuflady z systemem Oltens QuietClose, czyli systemem cichego domyku, pozwalającym na niemal bezgłośne, delikatne zamykanie szuflad. Zastosowane w szafkach prowadnice szuflad pozwalają na pełne ich wysunięcie, dzięki czemu korzystanie z mebli jest jeszcze wygodniejsze. Wszystko to dla codziennej komfortu użytkowania.
Zobacz katalog mebli Vernal
Zobacz wszystkie produkty

Zobacz gotowe aranżacje z marką Oltens

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!