Gorrące Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Lampy wewnętrzne

(16135 produktów)
 • Lampy wiszące (5442)

 • Plafony (1297)

 • Kinkiety (2896)

 • Lampy stołowe (853)

 • Lampy stojące (625)

 • Lampy podsufitowe (3505)

 • Lampy świąteczne (37)

 • Lampy do zabudowy (511)

 • Oświetlenie szynowe i linkowe (372)

 • Lampy meblowe (79)

 • Lampy przypodłogowe (50)

 • Lampy biurkowe (281)

 • Akcesoria do lamp (145)

 • Panele LED (12)

 • Lampy garażowe (30)

Lampy wewnętrzne

Podczas urządzania kuchni, łazienki bądź salonu ważną kwestię stanowi oświetlenie meblowe. Właściwie umiejscowione źródło światła pozwala m.in. wygodnie i bezpiecznie przygotowywać potrawy oraz zmywać naczynia w kuchni, wykonywać codzienną toaletę w łazience, a w jadalni lub salonie może służyć do wyeksponowania poszczególnych elementów wystroju. Prawdziwą rewolucją było pojawienie się technologii LED, której obecność dodatkowo zwiększa możliwości w zakresie aranżacji oświetlenia.

Oświetlenia pod szafki kuchenne – zadbaj o pełną funkcjonalność!

W ostatnich latach niezwykle popularne stało się użycie lamp meblowych LED w kuchniach. W większości polskich domów i mieszkań blaty kuchenne są stawiane przy ścianach, a ponad nimi wiszą szafki. I to właśnie na ich spodzie montuje się oświetlenie. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia pracę podczas krojenia mięsa, obierania warzyw czy tworzenia kompozycji na talerzu. Stojąc przy blacie, zasłaniamy bowiem światło główne, najczęściej zlokalizowane w centralnej części pomieszczenia. Oświetlenie meblowe jest w tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem, jeżeli zależy nam na wygodzie i odpowiedniej precyzji działania. Do kuchni najczęściej dobiera się produkty o temperaturze barwowej 2500–5000 K, ponieważ przy tym świetle barwa poszczególnych artykułów spożywczych nie powinna ulec zniekształceniu. Obecnie coraz częściej oświetlenie LED w kuchni jest wyposażone w czujnik ruchu. Można je włączać i wyłączać bezdotykowo, co jest bardzo wygodne i higieniczne, gdy mamy ubrudzone ręce np. podczas pracy z surowym mięsem.

Oświetlenie meblowe w salonie i jadalni

Chcąc stworzyć pożądany klimat w domowej sferze wypoczynku, nie sposób pominąć tak ważnej kwestii, jak oświetlenie szafek. Obecnie oferowanych jest wiele paneli oraz pasków LED, które można zamontować np. wewnątrz mebli lub za telewizorem. Dzięki temu ozdobna zastawa lub inne elementy dekoracyjne będą właściwie wyeksponowane. Często tworzy się też wnęki w ścianach bądź sufitach podwieszanych i na ich krawędziach umieszcza oświetlenie. W ten sposób można uzyskać ciekawy efekt wizualny oraz optycznie powiększyć pomieszczenie. Co więcej, niektóre z oferowanych produktów posiadają opcję synchronizacji z zestawem audio. Intensywność światła można zgrać z muzyką lub ścieżką dźwiękową oglądanego właśnie filmu.

Oświetlenie LED podszafkowe do łazienki – co warto wiedzieć?

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej można ujrzeć efektowne podświetlenia, stworzone z użyciem technologii LED. Inwestorzy decydują się m.in. na pozostawienie niewielkiej wnęki za lustrem, gdzie umieszcza się wspomniane taśmy LED. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie lamp na spodzie szafek wiszących – podobnie, jak ma to miejsce w wielu kuchniach. Światło może być rzucane na blat lub na podłogę. Taki patent nie tylko zapewnia możliwość wygodnego użytkowania łazienki i bezpiecznego poruszania się po niej, ale też stwarza niepowtarzalny nastrój, bardzo pożądany podczas dłuższej kąpieli.

LEDy podszafkowe – pełnia możliwości dla każdego

Montaż oświetlenia meblowego LED jest stosunkowo prosty, niezależnie od rodzaju powierzchni, czy warunków panujących w pomieszczeniu. Dlatego, po to rozwiązanie, sięgają zarówno osoby urządzające kuchnię, łazienkę bądź salon w nowym domu, jak i ci, którzy chcą odmienić swoje wnętrza, unikając przy tym gruntownego remontu. Wybierając produkty warto zwrócić uwagę na temperaturę barwową, którą dobiera się w zależności od pomieszczenia. W tej kwestii zawsze chętnie pomoże pracownik sklepu internetowego Lazienkaplus.pl

Czym technologia LED różni się od tradycyjnych źródeł światła?

Oświetlenie LED podszafkowe ma kilka zasadniczych zalet. Jedną z nich jest oszczędność energii – by dostarczyć tyle samo światła, diody LED potrzebują znacznie mniej prądu niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzieje się tak dlatego, że w żarówkach wcześniejszych generacji znaczna część energii jest uwalniana w postaci ciepła. W oświetleniu LED tego ciepła jest znacznie mniej, a co za tym idzie, ryzyko poparzenia się wskutek przypadkowego dotknięcia źródła światła jest zminimalizowane. To kolejna zaleta tej nowoczesnej technologii. Co więcej, dostarcza ona znacznie dużo możliwości, jeżeli chodzi o intensywność i barwę światła. Niektóre produkty można regulować za pomocą pilota lub smartfona, zmieniając parametry ich pracy w dowolny sposób.

Oświetlenie szafek w sypialni i pokoju dziecięcym

Wykorzystanie oświetlenia meblowego w sypialni oraz w pokoju dziecięcym jest równie korzystne, co w innych pomieszczeniach. Szczególnie docenisz to nocą, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z toalety lub wstania do płaczącego dziecka. Subtelny strumień światła na podłodze ułatwi bezpieczne poruszanie się, ale nie będzie aż tak rozbudzał, jak główne źródło światła. W pokoju kilkulatka warto natomiast sięgnąć po to rozwiązanie, jeżeli dziecko nie chce zasypiać w absolutnej ciemności. Niewielki promień o ciepłym odcieniu wzbudzi u pociechy poczucie bezpieczeństwa i ułatwi spokojne przejście do świata marzeń sennych. Gdyby jednak potrzebna była wizyta rodzica, na delikatnie oświetlonej podłodze znacznie łatwiej dostrzeże on pozostawione tam zabawki, np. klocki Lego, i uniknie przypadkowego nadepnięcia na nie.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!