Darmowa Dostawa od 299 zł! 57 marek! Tylko do 26 lutego!

Darmowa Dostawa od 299 zł!

Koniec promocji za:

Sprawdź
powrót

Panele podłogowe

(1498 produktów)
  • Panele laminowane (201)

  • Panele winylowe (319)

  • Podkłady pod panele i deski (42)

  • Listwy przypodłogowe (198)

  • Listwy progowe i dylatacyjne (416)

  • Akcesoria do podłóg (322)

Panele podłogowe

Efektowne, stylowe, łatwe do ułożenia i praktyczne w codziennym użytkowaniu – panele są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem podłogowym. Układa się je w różnych pomieszczeniach – od salonów i sypialni, po kuchnie i łazienki.

Panele podłogowe nowoczesne

Nowoczesne panele podłogowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpowiednio przygotowanych i dostosowanych do potrzeb różnych pomieszczeń. Wytrzymałe na intensywne użytkowanie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporne – modele dostępne w ofercie to świetny wybór, który przez długie lata pozwoli cieszyć się trwałą, efektowną i świetnie wyglądającą podłogą. Uzupełnieniem aranżacji podłogi, który decyduje o finalnym efekcie, są listwy przypodłogowe. Dostępne w szerokiej kolorystyce i stylistyce stanowią ciekawe wykończenie każdego wystroju wnętrza. Oprócz listew, podczas wyboru podłogi, pamiętajmy także, by dobrać odpowiednie akcesoria do podłóg. Za dużą popularnością nowoczesnych paneli podłogowych przemawia też łatwość ich montażu i utrzymania na co dzień w czystości. Wystarczy ściereczka (lub mop) z łagodnym detergentem by przywrócić podłodze idealną czystość i nowy świeży wygląd.

Podłogi winylowe

Wśród oferowanych przez nas podłóg ważną kategorię stanowią panele winylowe. To wyjątkowo wytrzymałe podłogi, wykonane z winylu. To tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zachowuje na długo swoje pierwotne właściwości, bez ryzyka wybarwiania się lub ścierania. Materiał jest odporny na plamy, wodoodporny i zazwyczaj antypoślizgowy. Łatwość utrzymania paneli winylowych w czystości ułatwia ich codzienną eksploatację.

Podłogi laminowane

Specjalna konstrukcja tego rodzaju paneli daje szerokie możliwości aranżacyjne. Panele laminowane mają górną nadrukowaną warstwę dekoracyjną, która może mieć jednolity kolor, ale może także przypominać wyglądem płytki, drewno lub beton. Tego typu podłoga łączy zatem zalety łatwej w utrzymaniu podłogi laminowanej z bogatym wzornictwem pozwalającym na dowolną stylistykę we wnętrzu.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!