| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Ume |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czerwony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 22 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Zone Denmark Ume lampa stołowa LED bezprzewodowa czerwona...
Zone Denmark Ume lampa stołowa LED bezprzewodowa czerwona 29961
Nr Kat. 29961
Zone Denmark Ume lampa stołowa LED bezprzewodowa czerwona 29961
Nr Kat. 29961
Opis produktu Zone Denmark Ume lampa stołowa LED bezprzewodowa czerwona 29961
- lampa stołowa
- wysokość: 22 cm
- szerokość: 18 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- bezprzewodowa
- regulacja jasności: Trzy stopnie jasności regulowane lekkim dotknięciem górnej części lampy
- czas świecenia: Do 8 godzin przy pełnej jasności, do 20 godzin przy najniższej jasności
- czas ładowania: Około 3-4 godzin
- ładowanie: Kabel USB-C (dołączony)
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czerwony
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Ume |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5722000299615 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 25 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





