| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Ume |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Zone Denmark Ume lampa stołowa 1x W czarna 29733
Zone Denmark Ume lampa stołowa 1x W czarna 29733
Nr Kat. 29733
Zone Denmark Ume lampa stołowa 1x W czarna 29733
Nr Kat. 29733
Opis produktu Zone Denmark Ume lampa stołowa 1x W czarna 29733
- lampa stołowa
- wysokość: 22 cm
- szerokość: 18 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- bezprzewodowa
- regulacja jasności: Trzy stopnie jasności regulowane lekkim dotknięciem górnej części lampy
- czas świecenia: Do 8 godzin przy pełnej jasności, do 20 godzin przy najniższej jasności
- czas ładowania: Około 3-4 godzin
- ładowanie: Kabel USB-C (dołączony)
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Ume |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5722000297338 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 25 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





