| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles organizer na blat szary 15241
Zone Denmark Singles organizer na blat szary 15241
Nr Kat. 15241
Zone Denmark Singles organizer na blat szary 15241
Nr Kat. 15241
Opis produktu Zone Denmark Singles organizer na blat szary 15241
- organizer na blat
- w zestawie znajduje się ceramiczny dozownik mydła, szczoteczka z wymienną końcówką oraz organizer ze ściereczką
- poręczny
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- przyjemny w dotyku materiał
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 19 cm |
| Krótszy bok | 6 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Kod EAN | 5722000152415 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 22 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





