| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles tacka do serowania czarna 332037
Zone Denmark Singles tacka do serowania czarna 332037
Nr Kat. 332037
Zone Denmark Singles tacka do serowania czarna 332037
Nr Kat. 332037
Opis produktu Zone Denmark Singles tacka do serowania czarna 332037
- taca do serwowania
- okrągła
- średnica: 35 cm
- sprawdzi się do serwowania różnorakich potraw, przekąsek czy napojów. Może pełnić również funkcję podstawki pod świece w salonie, jak również podkładki na perfumy czy kosmetyki na toaletce
- materiał: stal lakierowana
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 35 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Wysokość | 1.8 cm |
| Kod EAN | 5722003320378 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 2 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,39 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





