| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | beżowy |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles organizer na blat beżowy 15240
Zone Denmark Singles organizer na blat beżowy 15240
Nr Kat. 15240
Zone Denmark Singles organizer na blat beżowy 15240
Nr Kat. 15240
Opis produktu Zone Denmark Singles organizer na blat beżowy 15240
- organizer na blat
- w zestawie znajduje się ceramiczny dozownik mydła, szczoteczka z wymienną końcówką oraz organizer ze ściereczką
- poręczny
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- przyjemny w dotyku materiał
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 19 cm |
| Krótszy bok | 6 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Kod EAN | 5722000152408 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 22 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





