| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | brązowy |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles organizer na blat brązowy 28078
Zone Denmark Singles organizer na blat brązowy 28078
Nr Kat. 28078
Zone Denmark Singles organizer na blat brązowy 28078
Nr Kat. 28078
Opis produktu Zone Denmark Singles organizer na blat brązowy 28078
- organizer na blat
- w zestawie znajduje się ceramiczny dozownik mydła, szczoteczka z wymienną końcówką oraz organizer ze ściereczką
- poręczny
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- przyjemny w dotyku materiał
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | brązowy |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 19 cm |
| Krótszy bok | 6 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Kod EAN | 5722000280781 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 22 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





