Łazienka to miejsce w którym powinniśmy czuć się komfortowo i wygodnie. Za pomocą kilku gadżetów łazienkowych możemy nie tylko dodać łazience szyku, ale również poprawić jej funkcjonalność.


Gadżety do łazienki to rzadko rzeczy, bez których nie potrafimy się obejść. Zwykle są to miłe dodatki do wnętrza, ale również przedmioty, które rozwiązują niewielkie codzienne problemy i po prostu ułatwiają życie. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów czym uzupełnić łazienkowe wnętrze.

1. Pojemnik na prasę lub... butelkę wina

Z badania przeprowadzonego w 2015 r. wynika, że aż 28% Polaków czyta w toalecie książki bądź prasę. Wszystkim molom książkowym oraz osobom, które po prostu potrzebują tych kilku chwil wytchnienia w samotności, z dala od rodziny i codziennego zgiełku, na pewno przyda się ten praktyczny gadżet łazienkowy – pojemnik, w którym można przechowywać ulubioną gazetę. Jeśli umieścimy go w okolicach wanny, może również służyć jako stojak na wino, dzięki czemu kąpiel będzie jeszcze bardziej relaksująca.

Pojemnik Tiger Figuras

2. Uchwyt na suszarkę – król wśród gadżetów do łazienki

Ach! I znów ten poplątany przewód od suszarki! Dzięki uchwytowi do suszarki nie trzeba już martwić się wiszącym poplątanym przewodem ani odkładać suszarki podłączonej do zasilania na wilgotny brzeg wanny (niezwykle ryzykowne!). Wystarczy zamontować uchwyt w okolicach lustra, tak by wygodnie było odkładać suszarkę w trakcie modelowania włosów. Takie gadżety do łazienki lubimy!

Uchwyt na suszarkę Bisk For You

3. Mydelniczka z magnesem

Masz już dość wiecznie stojącej w mydelniczce wody i rozmiękłego mydła? Rozwiązaniem jest mydelniczka z magnesem – umieszczona przy umywalce sprawi, że mydło będzie zawsze suche. Koniec z czyszczeniem pokrytych rozpuszczonym mydłem mydelniczek!

Mydelniczka z magnesem Ferro Novatorre

4. Kosz naścienny zamiast zwykłego śmietnika

Twoja łazienka ma niewielką powierchnię? Zatem przyda się kosz na śmieci montowany na ścianie. Taki gadżet pozwala oszczędzić przestrzeń i nie zajmuje miejsca na podłodze – dzięki czemu łatwiej i szybciej można ją umyć. Kosz jest niewielki, ale w łazience najzupełniej wystarczy. Unikalny cichy mechanizm otwierania dłonią sprawia, że jest higieniczny i wygodny w użytkowaniu. 

kosz naścienny5. Higieniczny pojemnik na szczoteczki

W czym tradycyjnie trzymamy szczoteczki do zębów? Oczywiście w kubku! Przy kilkuosobowej rodzinie nie jest to jednak zbyt higieniczne rozwiązanie. Szczoteczki stykają się w kubku ze sobą, co może powodować przenoszenie się między nimi bakterii. Dlatego dla kilkuosobowej rodziny lepszym rozwiązaniem są specjalne pojemniki z otworami na pojedyncze szczoteczki. 

Kubek na szczoteczki AWD Interior Passione
Taki pojemnik zarówno wygląda estetycznie, jak i zapewnia maksimum higieny. W sklepie lazienkaplus.pl znaleźć można kilkanaście różnych modeli tego typu gadżetów do łazienki, które z łatwością można dopasować do wystroju pomieszczenia i ilości domowników.

Zapisz

Zapisz