| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | czerwony |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany terakota...
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany terakota 31566
Nr Kat. 31566
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany terakota 31566
Nr Kat. 31566
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany terakota 31566
- wymiary: 70x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- gramatura: 600 g
- kolor: terakota
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | czerwony |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000315667 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 5 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





