| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany taupe 26444
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany taupe 26444
Nr Kat. 26444
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany taupe 26444
Nr Kat. 26444
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany taupe 26444
- wymiary: 50x70 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 600g/m²
- kolor: taupe
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | brązowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000264446 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 5 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





