| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Wire Kids |
| Pomieszczenie: | pokój dziecięcy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, różowy, fioletowy |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- TK Lighting Wire Kids lampa wisząca 3x15W różowa/biała 1711
TK Lighting Wire Kids lampa wisząca 3x15W różowa/biała 1711
Nr Kat. 1711
TK Lighting Wire Kids lampa wisząca 3x15W różowa/biała 1711
Nr Kat. 1711
Opis produktu TK Lighting Wire Kids lampa wisząca 3x15W różowa/biała 1711
- liczba źródeł światła: 3
- moc żarówki: 15W
- oprawka żarówki: E27, LED
- kolor główny: różowy, biały, fioletowy
- materiał: metal, abażur, tworzywo sztuczne
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- brak źródła światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | TK Lighting |
| Seria | Wire Kids |
| Pomieszczenie | pokój dziecięcy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, różowy, fioletowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901780517113 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,39 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





