| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Galaxy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- TK Lighting Galaxy lampa wisząca 3x60 W czarna 3191
TK Lighting Galaxy lampa wisząca 3x60 W czarna 3191
Nr Kat. 3191
TK Lighting Galaxy lampa wisząca 3x60 W czarna 3191
Nr Kat. 3191
Opis produktu TK Lighting Galaxy lampa wisząca 3x60 W czarna 3191
- liczba źródeł światła: 3
- moc żarówki: max 60W
- oprawa żarówki: E27
- kolor: czarny
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- klasa IP20
- brak żarówek w komplecie
Dane techniczne
| Marka | TK Lighting |
| Seria | Galaxy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901780531911 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 20 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





