- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Zofrael lampa wisząca 2x36 W złota 72412
Rabalux Zofrael lampa wisząca 2x36 W złota 72412
Nr Kat. 72412
kod -10%
Rabalux Zofrael lampa wisząca 2x36 W złota 72412
Nr Kat. 72412
kod -10%
815,84zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799,19 zł +2%
Cena katalogowa: 1 195,38 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
734,26zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Zofrael lampa wisząca 2x36 W złota 72412
- lampa podsufitowa
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 55 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 2400 lm
- barwa światła: 3000K
- ilość źródeł światła: 1
- materiał: metal/akryl
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zofrael |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5996595724122 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 60 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,22 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





