- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Zofrael lampa wisząca 1x24 W złota 72411
Rabalux Zofrael lampa wisząca 1x24 W złota 72411
Nr Kat. 72411
kod -10%
Rabalux Zofrael lampa wisząca 1x24 W złota 72411
Nr Kat. 72411
kod -10%
605,26zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 605,26 zł 0%
Cena katalogowa: 886,89 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
544,73zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Zofrael lampa wisząca 1x24 W złota 72411
- lampa podsufitowa
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 50 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1850 lm
- barwa światła: 3000K
- ilość źródeł światła: 1
- materiał: metal/akryl
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zofrael |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595724115 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 55 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,65 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





