| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Thrac |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | aluminium |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Thrac lampa wisząca 1x34 W aluminium 72222
Rabalux Thrac lampa wisząca 1x34 W aluminium 72222
Nr Kat. 72222
kod -10%
Rabalux Thrac lampa wisząca 1x34 W aluminium 72222
Nr Kat. 72222
kod -10%
650,51zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 650,51 zł 0%
Cena katalogowa: 953,13 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
585,46zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Thrac lampa wisząca 1x34 W aluminium 72222
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 34W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 1700 lumenów
- materiał: metal, silikon
- kolor: szczotkowane aluminium
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Thrac |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | aluminium |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 34 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595722227 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 65 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,37 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





