| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Spot Relight |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Średnica: | 8.05 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5998250310879 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Rabalux Spot relight lampa do zabudowy 1x50W biała 1087
Rabalux Spot relight lampa do zabudowy 1x50W biała 1087
Nr Kat. 1087
kod -10%
Rabalux Spot relight lampa do zabudowy 1x50W biała 1087
Nr Kat. 1087
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
17,02zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Spot relight lampa do zabudowy 1x50W biała 1087
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 50W
- oprawa żarówki: GU5.3 12V
- napięcie: 230V
- materiał: metal
- stopień ochrony: IP20
- brak źródła światła w zestawie
- waga: 0,052 kg
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Spot Relight |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 8.05 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250310879 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





