- średnica: 8,6 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU5.3 12V 1x MAX 50W
- IP20
- montaż wpuszczany
- materiał: metal
- kolor: brązowy
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Spot Relight |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU5,3/GU10 |
| Średnica: | 8.6 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Kształt: | okrągły |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!