Stan produktu: Średnie uszkodzenia.
Produkt może posiadać uszkodzenia, które są widoczne ale nie wpływają na wydajność oraz użytkowanie. Może mieć opakowanie zastępcze. Produkt kompletny, towar objęty gwarancją.
Opis serwisanta:
Opis produktu:
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Spot Relight |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Średnica: | 8.05 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 2019990054168 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!