| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Sindri |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Sindri lampa podsufitowa 1x18 W czarna 71051
Rabalux Sindri lampa podsufitowa 1x18 W czarna 71051
Nr Kat. 71051
kod -10%
Rabalux Sindri lampa podsufitowa 1x18 W czarna 71051
Nr Kat. 71051
kod -10%
344,99zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 333,51 zł +3%
Cena katalogowa: 470,48 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
310,49zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Sindri lampa podsufitowa 1x18 W czarna 71051
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 18W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 3000, 4000 K
- strumień świetlny: 950 lumenów
- z przełącznikiem DIP
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Sindri |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595710514 |
| Wymiary z opakowaniem | 64 x 24 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,08 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





