| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Sindri |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 38 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Sindri kinkiet 1x12 W czarny 71087
Rabalux Sindri kinkiet 1x12 W czarny 71087
Nr Kat. 71087
kod -10%
Rabalux Sindri kinkiet 1x12 W czarny 71087
Nr Kat. 71087
kod -10%
125,99zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 125,99 zł 0%
Cena katalogowa: 193,73 zł -35%
Cena z kodem:
RBLX-10
113,39zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Sindri kinkiet 1x12 W czarny 71087
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 12W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 3000, 4000 K
- strumień świetlny: 750 lumenów
- z przełącznikiem DIP
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Sindri |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595710873 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 7 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





