| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Lition |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Lition lampa wisząca 6x28 W biała-czarna 72300
Rabalux Lition lampa wisząca 6x28 W biała-czarna 72300
Nr Kat. 72300
kod -10%
Rabalux Lition lampa wisząca 6x28 W biała-czarna 72300
Nr Kat. 72300
kod -10%
474,22zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 474,22 zł 0%
Cena katalogowa: 694,83 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
426,80zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Lition lampa wisząca 6x28 W biała-czarna 72300
- ilość źródeł światła: 6
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 28W
- gwint: G9
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, szkło
- kolor: czarny, biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lition |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5996595723002 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 17 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,04 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





