| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Ingrid |
| Materiał: | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Ingrid lampa stołowa 1x40W brązowa 4476
Rabalux Ingrid lampa stołowa 1x40W brązowa 4476
Nr Kat. 4476
Pytania
(2)kod -10%
Rabalux Ingrid lampa stołowa 1x40W brązowa 4476
Nr Kat. 4476
Pytania
(2)kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
59,37zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Ingrid lampa stołowa 1x40W brązowa 4476
- montaż: stojący
- liczba źródeł światła: 1
- oprawa żarówki: E14
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: ceramika
- materiał klosza: tekstylny
- kolor lampy: brązowy
- kolor klosza: brązowy
- z wyłącznikiem
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Ingrid |
| Materiał | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Średnica | 17 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250344768 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 17 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Jaka jest średnica z kloszem?
Średnica [mm]: 170
(0)
(0)
Czy wysokość liczona jest z kloszem czy bez?
Wysokość całkowita z kloszem, wynosi 280 mm.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





