| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Grando |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Grando kinkiet 3x40 W biały-brązowy 6547
Rabalux Grando kinkiet 3x40 W biały-brązowy 6547
Nr Kat. 6547
Pytania
(2)kod -10%
Rabalux Grando kinkiet 3x40 W biały-brązowy 6547
Nr Kat. 6547
Pytania
(2)kod -10%
331,47zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 409,23 zł -19%
Cena katalogowa: 443,59 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
298,32zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Grando kinkiet 3x40 W biały-brązowy 6547
- zasilanie: 230V
- styl: klasyczny
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: brązowy
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- długość: 13 cm
- szerokość: 56 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Grando |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250365473 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 16 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,54 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy można zmienić kierunek klosza góra/ dół?
Klosz ma zakres ruchu tylko w lewo i prawo.
(0)
(0)
Czy można zdjąć klosz?
Tak, klosz jest zdejmowany.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





