| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Francesca |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Francesca lampa wisząca 5x40 W biała-brązowa 7365
Rabalux Francesca lampa wisząca 5x40 W biała-brązowa 7365
Nr Kat. 7365
kod -10%
Rabalux Francesca lampa wisząca 5x40 W biała-brązowa 7365
Nr Kat. 7365
kod -10%
386,87zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 386,87 zł 0%
Cena katalogowa: 533,23 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
348,18zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Francesca lampa wisząca 5x40 W biała-brązowa 7365
- ilość źródeł światła: 5
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 5 x 40W
- brak źródła światła w komplecie
- klasa szczelności: IP20
- stosowane napięcie: 230V, 50HZ
- wysokość: 90 cm
- średnica: 60 cm
- materiał: metal, szkło alabastrowe
- kolor: chrom satyna
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Francesca |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 90 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5998250373652 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 28 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





