| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Francesca |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Francesca kinkiet 1x40 W brązowy 7371
Rabalux Francesca kinkiet 1x40 W brązowy 7371
Nr Kat. 7371
kod -10%
Rabalux Francesca kinkiet 1x40 W brązowy 7371
Nr Kat. 7371
kod -10%
110,83zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,83 zł 0%
Cena katalogowa: 162,38 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
99,75zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Francesca kinkiet 1x40 W brązowy 7371
- kinkiet
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 25 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- ilość punktów świetlnych: 1
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: antyczny brąz
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Francesca |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250373713 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





