| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Etrusco |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Etrusco plafon 2x60 W biały 7649
Rabalux Etrusco plafon 2x60 W biały 7649
Nr Kat. 7649
kod -10%
Rabalux Etrusco plafon 2x60 W biały 7649
Nr Kat. 7649
kod -10%
105,32zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 106,33 zł -1%
Cena katalogowa: 155,80 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
94,79zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Etrusco plafon 2x60 W biały 7649
- zasilanie: 230V
- styl: śródziemnomorski
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 60W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E27
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: białe szkło alabastrowe
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: białe szkło alabastrowe
- materiał klosza: szkło
- średnica: 40 cm
- gwarancja: 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Etrusco |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250376493 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 42 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





