| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Ellie |
| Materiał: | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Ellie lampa stołowa 1x40W biała 4379
Rabalux Ellie lampa stołowa 1x40W biała 4379
Nr Kat. 4379
(1)
kod -10%
Rabalux Ellie lampa stołowa 1x40W biała 4379
Nr Kat. 4379
(1)
kod -10%
76,57zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65,69 zł +17%
Cena katalogowa: 123,96 zł -38%
Cena z kodem:
RBLX-10
68,91zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Ellie lampa stołowa 1x40W biała 4379
- montaż: stojący
- liczba źródeł światła: 1
- oprawa żarówki: E14
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: ceramika
- materiał klosza: tekstylny
- kolor lampy: biały
- kolor klosza: biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Ellie |
| Materiał | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250343792 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 19 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Rabalux Ellie lampa stołowa 1x40W biała 4379
5,0
/5 (1 opinia)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
5.0/5 Funkcjonalność
5.0/5 Jakość wykonania
5.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Spełnia moje oczekiwania. Bardzo ładnie się prezentuje.
Izabela W (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Spełnia moje oczekiwania. Bardzo ładnie się prezentuje.
Izabela W (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Spełnia moje oczekiwania. Bardzo ładnie się prezentuje.
Izabela W (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Spełnia moje oczekiwania. Bardzo ładnie się prezentuje.
Izabela W (Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





