| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Dave |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Dave lampa podsufitowa 4x40 W biała-chrom 6838
Rabalux Dave lampa podsufitowa 4x40 W biała-chrom 6838
Nr Kat. 6838
kod -10%
Rabalux Dave lampa podsufitowa 4x40 W biała-chrom 6838
Nr Kat. 6838
kod -10%
382,83zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 382,83 zł 0%
Cena katalogowa: 568,26 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
344,55zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Dave lampa podsufitowa 4x40 W biała-chrom 6838
- zasilanie: 230V
- styl: nowoczesny
- ilość źródła światła: 4
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- wysokość: 15 cm
- szerokość: 85 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Dave |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5998250368382 |
| Wymiary z opakowaniem | 87 x 16 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,68 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





