| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Dave |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x W biała-chrom 6837
Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x W biała-chrom 6837
Nr Kat. 6837
kod -10%
Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x W biała-chrom 6837
Nr Kat. 6837
kod -10%
318,66zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 303,63 zł +5%
Cena katalogowa: 466,91 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
286,79zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Dave lampa podsufitowa 3x W biała-chrom 6837
- zasilanie: 230V
- styl: nowoczesny
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- średnica podstawy: 11 cm
- szerokość: 31,5 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Dave |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 31.5 cm |
| Średnica | 31.5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250368375 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 31 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





